Servicebygg

Våre servicebygg

Vi setter vår ære i å holde våre servicebygg rent og pent, derfor vasker vi det tre ganger i døgnet i høysesongen. Målet vårt er at alle gjester til enhver tid på døgnet skal kunne gå inn på et delikat og hyggelig servicebygg.

Vi har to servicebygg på Skottevik

Servicebygg 1:
Servicebygget ligger like ved lekeplassen. Det har herretoalett og dametoalett samt dusjer. Kroner 20 for dusj, betaling for dusj kan gjøres i resepsjonen/kiosken.

Vask av tøy
Her er det et vaskerom med vaskemaskiner og tørketromler, pris 50,-  per maskin (vask/ tørk). Betaling for vask kan gjøres i resepsjonen/kiosken i hovedbygget. Gjestene må selv sørge for vaskepulver. I høysesongen selges vaskepulver i butikken.

Det vil være mulig å reservere vaskemaskin/tørketrommel ved å skrive seg på en liste som ligger i en perm ved maskinene på vaskerommet. På denne måten unngår vi unødig ventetid.

Vask av klær foregår på eget ansvar, da vaskeriet er ubetjent.

Servicebygget 2:
Vårt største servicebygg ligger midt på området, stort rødt bygg. Det har herretoalett og dametoalett samt dusjer. Krone 20,- for dusj

Vask av tøy
Også her har vi et vaskerom tilgjengelig med vaskemaskiner og tørketromler, pris 50,-  per maskin (vask/ tørk). Betaling for vask kan gjøres i resepsjonen/kiosken i hovedbygget. Gjestene må selv sørge for vaskepulver. I høysesongen selges vaskepulver i butikken.

Det vil være mulig å reservere vaskemaskin/tørketrommel ved å skrive seg på en liste som ligger i en perm ved maskinene på vaskerommet. På denne måten unngår vi unødig ventetid.

Vask av klær foregår på eget ansvar, da vaskeriet er ubetjent.

Tømmeanlegg for toaletter
Tømming av bobil-toaletter. Som vår gjest har du fri tilgang til tømming av fastmonterte toaletter på vår tømme-stasjon.


Del